Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018,Stroje Piłkarskie

AC Milan 0 Arsenal 2: Arsenal Wenger zyskuje cenne wytchnienie z dominującą wygraną w Lidze Europejskiej

Arsenal położył swoje ostatnie problemy na jednej stronie, jako dopracowany występ w upadłych gigantach. AC Milan dał im przewagę w ich ostatnim meczu w Lidze Europy. Rozbij Stroje Piłkarskie z okazji zwycięstwa Arsenal.

Kariera Arsenal Wenger była o wiele za długa i zdecydowanie zbyt udana, aby mecz o 1/16 finału w drugorzędnym konkursie w Europie mógł zaliczyć jego największe noce. A jednak czysta satysfakcja wynikająca z tego wyniku, oswajanie prężnej strony AC Milan w zapakowanym San Siro, z pewnością będzie porównywać do wszystkiego, czego doświadczył w tych burzliwych ostatnich latach.

Biorąc pod uwagę okoliczności, była to dość niezwykła reakcja ze strony grupy graczy, którzy sami przyznają się do popadnięcia w "negatywną spiralę" po czterech kolejnych porażkach. Sezon zakończył się, jak im powiedziano, z nadzieją, że kwalifikacje Ligi Mistrzów wygasną w Premier League dzięki 13-punktowej luce do czwartego miejsca Tottenham Hotspur. Koszulki Piłkarskie Arsenal był na linach, jak przyznał Wenger.

"To jak mecz bokserski" - powiedział. "Jesteś w połowie powalony i musisz stawić czoła innemu przeciwnikowi, zanim znowu wstaniesz."


Comentarios

No hay ningún comentario

Añadir un Comentario: